Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

28 | 01 | 2021

JASEŁKA

Tegoroczna inscenizacja jasełek odbyła się dwukrotnie w tym roku szkolnym. Po raz pierwszy uczniowie wystąpili przed rodzicami 18 grudnia, a po raz drugi przed całą społecznością szkolną 20 grudnia. Uczniowie wprowadzili nas w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia opowiadając historię narodzenia Pana Jezusa. Swoim anielskim śpiewem wzbogacił atmosferę chór szkolny pd batutą pani Beaty Bajcer. Na zakończenie przedstawienia, w imieniu Rady Rodziców naszej szkoły, pan Rosiński wręczył wszystkim zaangażowanym aktorom słodycze. Pani dyrektor Bożena Lorent podziękowała dzieciom za śliczny spektakl, paniom przygotowującym dzieci, Ewy Chruszczewskiej i Beacie Kunie oraz wszystkim zebranym za przybycie i złożyła życzenia świąteczne. Należy również dodać, że podczas jasełek odbywał się kiermasz stroików świątecznych, przygotowany przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz panią Beatę Lemiszkę. Wszystkim zaangażowanym rodzicom oraz pani Beacie serdecznie dziękujemy.

tekst i foto Wioletta Perkowska


 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1813756
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
440
823
4097
1802366
1813756