25 | 01 | 2020

JASEŁKA

Tegoroczna inscenizacja jasełek odbyła się dwukrotnie w tym roku szkolnym. Po raz pierwszy uczniowie wystąpili przed rodzicami 18 grudnia, a po raz drugi przed całą społecznością szkolną 20 grudnia. Uczniowie wprowadzili nas w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia opowiadając historię narodzenia Pana Jezusa. Swoim anielskim śpiewem wzbogacił atmosferę chór szkolny pd batutą pani Beaty Bajcer. Na zakończenie przedstawienia, w imieniu Rady Rodziców naszej szkoły, pan Rosiński wręczył wszystkim zaangażowanym aktorom słodycze. Pani dyrektor Bożena Lorent podziękowała dzieciom za śliczny spektakl, paniom przygotowującym dzieci, Ewy Chruszczewskiej i Beacie Kunie oraz wszystkim zebranym za przybycie i złożyła życzenia świąteczne. Należy również dodać, że podczas jasełek odbywał się kiermasz stroików świątecznych, przygotowany przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz panią Beatę Lemiszkę. Wszystkim zaangażowanym rodzicom oraz pani Beacie serdecznie dziękujemy.

tekst i foto Wioletta Perkowska